-2.EL GRAVITATOR ALAN TARAMA GARANTİ KAPSAMINDA DÜNYANIN EN İYİSİ İlan Numarası : #945229

4.50 USD

Türkiye / İstanbul / Ümraniye

  İlan Numarası
  #945229
  Eklenme Tarihi
  20 Ekim 2013
  Marka
  Diğer
  Kimden
  Mağazadan
  Durumu
  İkinci el
Çok Temiz Gravitatör Alan Tarama Dünyanın en iyi Alan tarama cihazı.10 Metre Derinlik 2.100 Metre Alan Tarama,Altın,Gümüş Ayrım modu,Kuzey,Güney,Doğu,Batı Yn Belirleme.Cihaz sıfır ayarında olup Türkçe Kullanım Kitapcığı,Eğitim Cd si,Taşıma Çantası,Numune Hedefler,Yedek Anten,9 Volt Akalin Pil,Orjinal Faturası ile birlikte verilecektir.Fiyatı oldukça akul yazdık Pazarlık Sözkonusu değildir.
Gravitator Uzun Menzilli Alan Tarama

Gravitator altın, gümüş ve diğer değerli eşyaların yerini eşsiz bir hassasiyetle bulunmasına yardımcı olur. Bu sadece bir dijital telemetre kullanılarak hedef saptama yeteneğine sahiptir ama hedef gerçek bir mesafe verir. Aydınlatmalı ekranı, dijital ekran, toplam vizyonu ile gündüz veya gece aramalarınıza izin verir.Ayrı altın ve gümüş modları Gravitator arama alanı içinde olabilecek herhangi bir diğer hedef müdahalesi olmaksızın bulmak istediğiniz hedef türlerini seçmenize izin verir. Kurulu yönlü ekran üzerinde tespit edilen hedefin tespit edilebilir yönü (Kuzey-Batı-Güney-Doğu) gösterir.
Bir kez kaydetmeniz yeterlidir.Şimdi hedef çoklayarak başlayabilirsiniz. Birinci vektör verileri tetik aktive kaydedilir. Ikinci bir okuma alarak, ilk okuma, vektör 2 her iki tarafında yaklaşık 10 metre şimdi kaydedilecektir. Iki çizginin kesiştiği nokta, tespit edilen hedefin dinlenme yeri olacak. Bu açıkça dijital ekranda görüntülenir.


Tüm bilgiler, ilk kez kullananlar için bile kullanımını kolaylaştırmak için açıkça gösterilmektedir. Gravitator gece aramaları ve hedef saptama kolaylaştırmak için anten sistemi yerleşik bir lazer ile donatılmış. Operatör Gravitator işaret etmekte olduğu yeri görmek için izin veren bir arama alanı olarak parlak kırmızı lazer tarama kolayca görülebilir. Hedef tespit edildiğinde lazer anten sistemi, işaret yerini parlak kırmızı bir nokta koyar. Gravitator tek kulplu veya olumsuz koşullarda bile ek denge ve kontrol için çift kulplu kullanılabilir.


Altın / Gümüş Modu

Dijital Mesafe Bulucu

Lazer Anten Sistemi

Yönlü Görüntü

Dual-Kulp Tasarımı

Denge Göstergesi

Şarj Edilebilir Pil

Gece Görüş Ekranı

Ayarlanabilir Tuning

Veri Tetik

Dijital Sinyal İşleme

Entegre Devreler

Düşük Pil Göstergesi

ABS Muhafaza

Orjinal U.S.A Sertifikaları

Kullanım Cd

Altın ve Gümüş Numune Plaka
 
Türkçe Kullanım Kitapcığı
 
 


       DÜNYA DEDEKTÖR ÜMRANİYE
 
 
                     0 216 540 17 71
 
                     0 531 984 35 55
 
                     0 535 689 95 93
Bu İlan 390 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.