-2.EL GRAVITATOR ALAN TARAMA GARANTİ KAPSAMINDA DÜNYANIN EN İYİSİ - Ücretsiz ilan ver veya ev arkadaşı arayarak masrafları kısın! İlan Ver Ücretsiz Ev Arkadaşı Ara Taşeron İlanı Ver, Müteahhit İş ilanları, Evlilik İlanı Ver, Hizmet İlanı Ver, Çilingir İlanı Ver, Taşeronluk İlanı Ver, Özel Ders İlanı Ver,Elektrik İlanı Ver
Ücretsiz ilan ver veya ev arkadaşı arayarak masrafları kısın! İlan Ver Ücretsiz Ev Arkadaşı Ara Taşeron İlanı Ver, Müteahhit İş ilanları, Evlilik İlanı Ver, Hizmet İlanı Ver, Çilingir İlanı Ver, Taşeronluk İlanı Ver, Özel Ders İlanı Ver,Elektrik İlanı Ver

Dünya Dedektör

DDM Elektronik,Yıllarca define detektörleri kullanım deneyimi olan ve hemen hemen her marka detektörle çalışmış tecrübeli kişiler tarafından kurulmuştur.Sizlerin tüm detektör ihtiyacına cevap verebilecek şekilde faaliyet gösteren DDM Elektronik müşteri memnuniyetine öncelikle önem vermektedir.Define ve Hobby sektörünün yıllarca çalıştığı ve memnun kaldığı marka detektörleri sizlere sunmayı planlam...
İlan Detayları
Konumu
İlan No 945229

-2.EL GRAVITATOR ALAN TARAMA GARANTİ KAPSAMINDA DÜNYANIN EN İYİSİ

  • -2.EL GRAVITATOR ALAN TARAMA GARANTİ KAPSAMINDA DÜNYANIN EN İYİSİ
4.500 USD
İstanbul / Ümraniye / Atatürk / ATATÜRK MAH.
İlan Tarihi
 20 Ekim 2013
Marka
 Diğer
Kimden
 Mağazadan
Durumu
 İkinci el
Önceki İlanSonraki İlan
İletişim Bilgileri
Emir Durmuş
Üyelik Tarihi 20 Ekim 2013
İş
05356899593

Cep
05356899593
Üyenin MağazasıDiğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması
Çok Temiz Gravitatör Alan Tarama Dünyanın en iyi Alan tarama cihazı.10 Metre Derinlik 2.100 Metre Alan Tarama,Altın,Gümüş Ayrım modu,Kuzey,Güney,Doğu,Batı Yn Belirleme.Cihaz sıfır ayarında olup Türkçe Kullanım Kitapcığı,Eğitim Cd si,Taşıma Çantası,Numune Hedefler,Yedek Anten,9 Volt Akalin Pil,Orjinal Faturası ile birlikte verilecektir.Fiyatı oldukça akul yazdık Pazarlık Sözkonusu değildir.
Gravitator Uzun Menzilli Alan Tarama

Gravitator altın, gümüş ve diğer değerli eşyaların yerini eşsiz bir hassasiyetle bulunmasına yardımcı olur. Bu sadece bir dijital telemetre kullanılarak hedef saptama yeteneğine sahiptir ama hedef gerçek bir mesafe verir. Aydınlatmalı ekranı, dijital ekran, toplam vizyonu ile gündüz veya gece aramalarınıza izin verir.Ayrı altın ve gümüş modları Gravitator arama alanı içinde olabilecek herhangi bir diğer hedef müdahalesi olmaksızın bulmak istediğiniz hedef türlerini seçmenize izin verir. Kurulu yönlü ekran üzerinde tespit edilen hedefin tespit edilebilir yönü (Kuzey-Batı-Güney-Doğu) gösterir.
Bir kez kaydetmeniz yeterlidir.Şimdi hedef çoklayarak başlayabilirsiniz. Birinci vektör verileri tetik aktive kaydedilir. Ikinci bir okuma alarak, ilk okuma, vektör 2 her iki tarafında yaklaşık 10 metre şimdi kaydedilecektir. Iki çizginin kesiştiği nokta, tespit edilen hedefin dinlenme yeri olacak. Bu açıkça dijital ekranda görüntülenir.


Tüm bilgiler, ilk kez kullananlar için bile kullanımını kolaylaştırmak için açıkça gösterilmektedir. Gravitator gece aramaları ve hedef saptama kolaylaştırmak için anten sistemi yerleşik bir lazer ile donatılmış. Operatör Gravitator işaret etmekte olduğu yeri görmek için izin veren bir arama alanı olarak parlak kırmızı lazer tarama kolayca görülebilir. Hedef tespit edildiğinde lazer anten sistemi, işaret yerini parlak kırmızı bir nokta koyar. Gravitator tek kulplu veya olumsuz koşullarda bile ek denge ve kontrol için çift kulplu kullanılabilir.


Altın / Gümüş Modu

Dijital Mesafe Bulucu

Lazer Anten Sistemi

Yönlü Görüntü

Dual-Kulp Tasarımı

Denge Göstergesi

Şarj Edilebilir Pil

Gece Görüş Ekranı

Ayarlanabilir Tuning

Veri Tetik

Dijital Sinyal İşleme

Entegre Devreler

Düşük Pil Göstergesi

ABS Muhafaza

Orjinal U.S.A Sertifikaları

Kullanım Cd

Altın ve Gümüş Numune Plaka
 
Türkçe Kullanım Kitapcığı
 
 


       DÜNYA DEDEKTÖR ÜMRANİYE
 
 
                     0 216 540 17 71
 
                     0 531 984 35 55
 
                     0 535 689 95 93

315 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilantuneli.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ilantuneli.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.